Firma Dan-Bor istnieje na rynku od 1994 roku. Na początku swojej działalności firma zajmowała się transportem specjalistycznym, dostarczaniem drewna do załkadów płyt wiórowych i dostarczaniem surowca drzewnego do Śląskich kopalń węgla kamiennego.


W chwili obecnej głównym profilem naszego zakładu jest produkcja wszelkich rodzajów opakowań drewnianych z przewagą produkcji skrzyniopalet do owocóe i warzyw na rynek krajowy jak i zagraniczny.Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, wysokiej jakości sprzętem przeznaczonym do obróbki drewna, nowoczesną technologią produkcji, rozwiniętą bazą logistyczną jak również wykwalifikowanym zespołem specjalistów.

Oferujemu skrzyniopalety drewniane na warzywa, owoce, itp... Skrzyniopalety produkowane są z drewna polskiego pochodzenia.

Skrzyniopalety o wymiarach (dł x szer x wys) 1200 x 1000 x 770 mm.

Istnieje możliwość uzgodnienia produkcji skrzyniopalet o innych wymiarach.

Boczne deski posiadają zaokrąglone krawędzie zapobiegające odgniataniu się jabłek. Konstrukcja skrzyniopalety umożliwia najazd wózkiem widłowym z czterech stron skrzyni.

Do łączenia elementów skrzyniopalet stosujemy:

* ocynkowane gwoździe pierścieniowe
* śruby z nakrętkami łączące stopki, klocki i deski nośne w palecie
* kątowniki z ocynkowanej blachy na każdym rogu


Wszystkie palety wychodzące z naszego zakładu są precyzyjnie wykonane. Firma Dan-Bor posiada niezbędne certyfikaty, które potwierdzają wysoką jakość naszych produktów, jak również liczne rekomendacje naszych zadowolonych klientów.Duże możliwości produkcyjne oraz własny transport pozwalają zagwarantować solidne wykonanie oraz reminowe dostawy na terenie całej Polski jak i zagranicy.

Priorytetem firmy jest ciągły rozwój oraz satysfakcja klienta. Doskonalimy produkty, usługi, rozwiązania konstrukcyjne zgodnie ze standardami międzynarodowymi, a wszystko to po to by spełnić najwyższe wyamgania naszych klientów.